Konaklama ve Bakım

Dostunuzu gönül rahatlığıyla kulübümüze bırakmadan önce hem kendisinin, hem de diğer misafirlerimizin sağlığı ve huzuru için dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken bazı konuları kısaca belirtmek istiyoruz. 

Kulübümüze Kabul

 

Öngörüşme: Dostunuzu bize teslim etmeden önce sormak ve öğrenmek isteyeceğiniz konular olacaktır. Bunun için bize telefonla ulaşarak konaklama öncesi ve konaklama süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Dileyen aileler randevu alarak kulübümüzü ziyaret edebilir, bilgi alabilir, dostlarının konaklayacağı alanları ve bahçemizi gözlemleyebilirler. Aynı zamanda dostlarıyla ilgili bilgi vererek de kulübümüzde konaklamaya engel bir durum olup olmadığını öğrenir, eksik belgeleri varsa (aşı kartı vb.) konaklama öncesinde bunları tamamlayabilirler.

 

Kabul koşulları: Erişkinlerde kuduz, karma, bronchine, iç ve dış parazit aşılarının yapılmış olması, yavrularda ise yukarıda sayılan aşıların yanısıra coronavirüs aşısının tamamlanmış olması zorunludur. Bütün misafirlerimizin kısırlaştırılmış ya da dişi misafirlerimizin regl döneminin geçmiş olması gerekmektedir. Eğer dostunuzun bulaşıcı olmayan kronik (kalp, karaciğer vb) veya eklem rahatsızlıkları gibi rahatsızlıkları var ve bunlar nedeniyle kullanması gereken ilaçlar var ise bu ilaçlar sahipleri tarafından temin edilmelidir.

 

Yanınızda bulundurmanız gereken belgeler: Aşı Karnesi.  

Günlük aktiviteler ve bakım

Kulübümüzde konaklayan dostlarımız gün içinde düzenli aralıklarla geniş yeşil bahçemizde eğlenceli vakit geçirmenin keyfini çıkarırlar. Her bahçe keyfinden sonra fırçalanıp temizlendikten sonra dinlenmesi için diğer arkadaşlarıyla birlikte odasına alınır.

​Misafirlerimiz açık oyun alanına eğitmenimiz eşliğinde çıkar ve günde en az iki saatlerini özel aktivitelerle geçirirler. Bu süre içinde hem arkadaşlarıyla sosyalleşerek streslerini atarlar, hem de gözetim altında uygun davranışları öğrenerek kendilerini geliştirirler. Uygun davranışları öğrenmeleri, Kulübümüzde huzurlu ve mutlu bir ortam yaratılmasına olanak sağlarken orta ve uzun vadede sizlerin de evlerinizde istenmeyen davranışlardan uzak kalmanızı kolaylaştırır.

​Misafirlerimizin beslenmesine ve bakımına en az sizin kadar önem veriyoruz. Bu sebeple kreşimizde besin değeri yüksek mamaları tercih ediyor ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerine dikkat ediyoruz. Buna rağmen dostunuzun mama değişikliği yapmasını istemiyorsanız tercih ettiğiniz mamayı yanınızda getirebilirsiniz. Ayrıca, talep ederseniz kuaför, banyo ve servis hizmetlerimizden ücretli olarak faydalanabilirsiniz.

ADRESİMİZ:

Ahlatlibel Mah. 1844. Sok. No:93

Cankaya - Ankara
Tel:  +90 (542) 437 14 00

 

  • Facebook Social Icon
  • instalogo
  • 1280x1280bb
WHERE ARE WE?